Výměna velikosti

Vyměnit velikost není složité

Naleznete zde podrobné tabulky velikostí oděvů, bot a doplňků. Pokud jste se přesto do velikosti nestrefili, nabízíme vám zdarma výměnu za správnou velikost. Zboží k výměně zašlete do 14 dnů od obdržení na naši adresu (platíte poštovné k nám) a poštovné zpět od nás budete mít zdarma.

Lze také vyměnit i za jinou barvu nebo úplně jiné zboží. Pokud měníte za dražší zboží, zásilka Vám pak dorazí na dobírku s cenou rozdílu vraceného a tohoto jiného. Pokud za levnější, připište prosím číslo účtu pro vrácení přeplatku (také lze doplnit ještě něčím dalším z naší nabídky v hodnotě tohoto přeplatku).

Cena výměny

Počet výměn konkrétního zbožíCena
1. výměna velikosti konkrétního zbožízdarma
Každá další výměna100 Kč

Oznámení o výměně velikosti

Pro výměnu velikosti stačí vyplnit krátký formulář, který naleznete na konci faktury. Urychlit výměnu lze i rezervací jiné velikosti pomocí formuláře níže na této stránce. Zboží k výměně lze doručit osobně, zasláním na naši adresu nebo na výdejní místo Zásilkovny.

Naše adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec

Výdejní místo Zásilkovny:
Tyršova 1148
438 01 Žatec
(z jiného výdejního místa nemůže být vyzvednuto)

Rezervace jiné velikosti

Popište zde prosím, které zboží si přejete vyměnit a za jakou velikost. Lze vyměnit i více zboží z objednávky. Rovnou provedeme jejich rezervaci nebo objednávku u výrobce a tím zboží v jiné velikosti obdržíte rychleji.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace